II Memoriał im. Grzegorza Kaźmierczaka za nami!

W sobotę (08.04) w Lubanowie odbył się II memoriał im. Grzegorza Kaźmierczaka. W turnieju upamiętniającym zmarłego przed dwoma laty naszego przyjaciela i prezesa zagrało 6 drużyn : Czarni Lubanowo - seniorzy, Grot Gardno, Ogniwo Babinek, Sędziowie ZZPN, Czarni Lubanowo - Juniorzy oraz Drużyna Przyjaciół. Najlepszą ekipą w tym roku została drużyna z Gardna, która wygrała w finale z seniorami Czarnych. Na miejscu trzecim uplasowała się drużyna Ogniwa, która pokonała 3:1 Juniorów Czarnych. W boju o miejsce piąte lepsi od Drużyny Przyjaciół okazali się Sędziowie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Wśród nagród indywidualnych nagrodzeni zostali Piotr Gałka (Czarni), który otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju oraz Jacek Borsuk (Grot) za najlepszego zawodnika turnieju. Wszystkim zaangażowanym w organizację tej uroczystości serdecznie dziękujemy. Poniżej podsyłamy link do strony egryfino gdzie znajdziecie fotorelację z sobotniego turnieju.