II miejsce na turnieju w Schwedt !

Dziś udaliśmy sie na turniej do Schwedt. Był to chyba Nasz pierwszy halowy turniej za granicą :) nowe zasady i inna niż zwykle piłka były zaskoczeniem dla Naszej drużyny, ale tylko w pierwszym meczu. Cztery zwycięstwa i jedna porażka pozwoliły Nam na zajęcie 2 miejsca. Lepiej spisała się tylko drużyna FC Schwedt 02 II wyprzedzając Naszą drużynę lepszym bilansem bramkowym. Podium uzupełniła ekipa BW Energie Prenzlau II. Weekend możemy uznać za bardzo udany. Nasza gablota została wzbogacona o kolejne 2 puchary. Zdobyliśmy także ważne 3 punkty w Gryfińskiej Lidze Halówki Amatorskiej ogrywając Odrę Gryfino 8:3 ten wynik pozwolił Czarnym na odskoczenie ekipe z Babinka o 2 punkty oraz zmieniejszenie strat do Błękitu Pniewo, który na chwilę obecną wyprzeda nas o zaledwie jedno oczko ! Za tydzień gwarantujemy kolejne emocje ponieważ o godz.12:00 w hali przy ul.Iwaszkiewicza zmierzymy się z drużyną Aby na Remis. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy :)

Drużyny :

- FC SCHWEDT 02 II

- TRAKTOR SCHONERMARK

- SCHONOWER SV II

- BW ENERGIE PRENZLAU II

- CZARNI LUBANOWO

- FSV CITY 76 SCHWEDT

Skład występujący na turnieju : P.Gałka, A.Prostak, A.Kaźmierczak, K.Rozpara, W.Magdziarz, B.Szkudlarek, D.Anulicz, A.Korobejko, M.Domjahn, B.Kłonowski

Wyniki :

1. mecz: CZARNI 2:1 FSV CITY 76 SCHWEDT (strzelcy: Kłonowski, Kaźmierczak)

2. mecz : CZARNI 3:0 TRAKTOR SCHONERMARKT (strzelcy: Kaźmierczak, Korobejko, Anulicz)