Rozkład jazdy przygotowań do rundy wiosennej !

Okres przygotowawczy zaczynamy treningiem który odbędzie się we wtorek 19.01.2016 o godzinie 19:00 w Baniach na orliku.Treningi będą odbywały się w każdy wtorek i piątek. Wtorkowe treningi odbywać się będą w Baniach na orliku o godz.19:00 natomiast piątkowe na orliku w Widuchowej o godz. 20:00.  Poniżej terminy meczów sparingowych:

- 23 styczeń (sobota) godz 17:00 - Gryfino ul. Sportowa. GROT GARDNOCZARNI

- 31 styczeń (niedziela) godz 12:00 - Gryfino ul. Sportowa. CZARNI - EHRLE DOBRA SZCZECIŃSKA

- 6 luty (sobota) godz. 18:30 Szczecin ul. Pomarańczowa. KASTA MAJOWE - CZARNI

- 13 luty (sobota) - godz 18:30 Szczecin ul. Pomarańczowa. ISKIERKA ŚMIERDNICA - CZARNI

- 21 luty (niedziela) - godz 12:00 Gryfino ul. Sportowa. GROT GARDNO - CZARNI

- 28 luty (sobota) godz. 13:00 Widuchowa CZARNI - ŁABĘDŹ GRYFHURT WIDUCHOWA

- 6 marzec (niedziela) - CZARNI - ISKRA BANIE (godzina i miejsce do uzgodnienia)

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą chcemy rozegrać jak najwięcej meczy na trawie. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie:)