Kolejne wzmocnienie drużyny seniorów !

Nowym zawodnikiem Naszego klubu został 20 letni Tomasz Lidwin ! Cieszy fakt, że to kolejny młodzieżowiec, który wzmocnił Naszą drużynę tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Tomek podobnie jak Czarek Kubicki zasilił Nasze szeregi na zasadzie półrocznego wypożyczenia z KLUKS-u Krzywin, którego jest wychowankiem. Przygodę z piłką rozpoczął w sezonie 2008/2009 roku grając w trampkarzach drużyny z Krzywina. Stamtąd trafił do GUKS-u Widuchowa, w którym grał przez rok, następnym przystankiem był Energetyk Gryfino. W międzyczasie Tomek grywał z drużyną Dębu Dębno w międzynarodowych turniejach trampkarzy, które odbywały się między innymi w Danii czy Hiszpani. Przygoda z Energią trwała jeden sezon po czym trafił do Akademi Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Był to sezon 2012/2013 w Pogoni grał przez całą rundę jesienną. Następnie przeniósł się do Salosu Szeczcin, w którym dograł do końca sezonu. Po przygodnie ze Szeczcińskimi klubami wrócił do macierzystego klubu. Tam w drużynie seniorów grał przez ostatnie 3 lata, a dokładnie od czerwca 2013 roku do zakończenia rundy jesiennej trwającego sezonu. Teraz postanowił spróbować swoich sił w Naszym klubie. Tomkowi życzymy samych sukesów nowym zespole.