Znów zwycięscy ! Po raz kolejny wygrywamy w sapringu.

Iskierka Szczecin 2:3 Czarni Lubanowo

Zwycięstwem Naszej drużyny zakończył się sobotni sparing rozgrywany w Szczecinie z miejscową Iskierką. Jest to już czwarte zwycięstwo z czterech rozgranych w tym okresie przygotowawczym sparingów. W meczu od samgo początku przewagę miała drużyna gospodarzy. Do około 20 minuty nie potrafiliśmy zagrozić bramce rywali, na szczęście zmieniło się to kiedy po stałym fragmencie gry piłkę do siatki wpakował Damian Anulicz. Od tego momentu Nasza gra wyglądała lepiej, czego efektem była strzelona na 2:0 bramka autorstwa Wiesia Magdziarza. Trener zdecydował się na kilka zmian w składzie, rezultatem czego było stracenie dwóch bramek co spowodowało, że mecz rozpoczął się na nowo. Zwycięstwo zapewnił Nam Wiesław Magdziarz, który strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu. Jak przyznaje trener Tomasz Łapiński, był to Nasz najmocniejszy rywal w dotychczasowych meczach sparingowych. Kolejny mecz już w najbliższą niedzielę (21.02) w Gryfnie przy ul. Sportowej 1 o godz. 12:00 zagramy z zaprzyjaźnioną drużyną Grota Gardno.

Skład na meczu z Iskierką : Gałka Piotr - Tutka Dawid, Anulicz Damian, Malik Mateusz - Lidwin Tomasz, Zięcik Gracjan, Janik Oskar, Magdziarz Wiesław, Kaźmierczak Arek - Kubicki Czarek, Prostak Artur

Zagrali również : Prostak Łukasz, Szachniewicz Artur, Nagaj Czarek, Jasiński Łukasz